Masaże

Nowość w naszym gabinecie! Bogata oferta zabiegów na całe ciało, poszczególne partie, a także twarz. Dzięki Masażom możesz zadbać zarówno o swoją sferę duchową jak i cielesną. Zabiegi mają działanie lecznicze, a także relaksująco – odprężające. Wykorzystujemy również podczas zabiegów Aromaterapię, muzykę relaksacyjną oraz tworzymy dla Ciebie idealną atmosferę do odpoczynku i wyciszenia. Przekonaj się sama!

Masaż Klasyczny

Usprawnia funkcjonowanie stawów oraz mięśni. Wpływa bowiem korzystnie na ich elastyczność oraz ukrwienie. Działa na organizm relaksacyjnie (przez techniki np.głaskania, rozcierania), jak i pobudzające (np.uciski, oklepywanie). Działa, także pozytywnie na naszą psychikę, przez wspomaganie wydzielania serotoniny.

Masaż Klasyczny

Masaż Relaksacyjny

Masaż Relaksacyjny

Ma działać na organizm wyciszająco, wykonuje się w nim ruchy wolniejsze i delikatniejsze (główne techniki głaskania, rozcierania). Głównym celem jest uspokojenie organizmu oraz skuteczne odprężenie pacjenta.

Masaż Drenaż Limfatyczny

Pobudza krążenie krwi i limfy. Przepchnięcie zalegającej chłonki (limfy) w kierunku węzłów chłonnych i umożliwienie napływu świeżej. Masaż przyspiesza usuwanie toksyny z organizmu, poprawia kondycję skóry, usprawnia metabolizm.

Masaż Drenaż Limfatyczny