Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Dietetyka

Trener Personalny

Trener Personalny

Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nieinwazyjne zabiegi

Nasz zespół

Szefowa Ania

Ma wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w kierowaniu zespołem, dzięki czemu potrafi robić to bardzo umiejętnie i nic jej nie umyka jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Na co dzień dba o każdy najdrobniejszy detal, tak aby Klientki czuły się odpowiednio dopieszczone. Jest bardzo radosną osobą, która potrafi zjednywać sobie ludzi. Jest też przykładem na to, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, da się to wszystko osiągnąć, sumienną pracą i wytrwałością w dążeniu do celu. Szczęśliwa w życiu prywatnym, mama rocznego Juliana. Aktualnie spełnia się w macierzyństwie i przebywa na urlopie wychowawczym.

Dominika

Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną z tytułem magister na kierunku Kosmetologia. Jest osobą bardzo ambitną, pracowitą, kreatywną i pełną pasji. W Studio Figura Chrzanów jest kierownikiem zmiany, obejmuje stanowisko recepcjonistki. Przeprowadza indywidualne konsultacje z Klientkami, wykonuje niezwykle precyzyjne zabiegi Hifu czy też Lipolizy Iniekcyjnej. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach, wspiera, motywuje i pomaga Klientkom w osiągnięciu pięknej sylwetki również poprzez rady związane ze zdrowym odżywianiem. Prywatnie panna, która korzysta z życia, a w wolnych chwilach uwielbia wszelakie rodzaju hand made, w weekendy natomiast zdobywa polskie góry. Kocha zwierzęta i naturę co jeszcze bardziej wzmaga u niej poziom empatii.

Patrycja

Patrycja to dziewczyna z mnóstwem pozytywnej energii. Pomimo wykształcenia nie do końca związanego z kosmetologią, doskonale odnalazła się w tej pracy i od stycznia 2020 roku realizuje się jako kierownik zmiany w Studio Figura Chrzanów. Patrycja uczęszczała na kursy związane z rachunkowością , dlatego też spotkać ją można przede wszystkim na naszej recepcji, gdzie skrupulatnie rozpisuje karnety, doradza wszystkim Paniom i niczym anioł, czuwa nad całą organizacją pracy w Studio również w kwestii zamówień jak i porządku w fakturach. Ponadto ukończyła kursy i szkolenia, które dają jej możliwość perfekcyjnego wykonywania zabiegów oraz przeprowadzania wstępnych konsultacji. Poza pracą młoda i rezolutna mama 5-letniej Amelii, która jest jej całym światem, a także cudowna żona. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki z córeczką, spędzać wolny czas przy pieczeniu ciast lub na rodzinnych pieszych wycieczkach.

Weronika

Prywatnie panna. Ukończyła szkołę gastronomiczną ze specjalnością dietetyki i fitness. Aktualnie kontynuuje naukę na kierunku technik masażysta. W wolnych chwilach uwielbia spędzać aktywnie czas z bliskimi, a także gotować nowo poznane przepisy kulinarne. W stosunku do ludzi jest osobą empatyczną i życzliwą, pragnie ich dobra oraz dąży do przekazywania im pozytywnej energii. Taka też na co dzień jest dla Naszych Klientek. Mimo iż dołączyła do Naszego zespołu stosunkowo niedawno, świetnie się odnalazła w naszym składzie.

Kinga

25-letnia absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Ukończyła studia lI stopnia – Magister na kierunku Kosmetologia Estetyczna. Wiedza zdobyta na studiach świetnie przygotowała ją do pracy w zawodzie. Klientki doceniają ją zarówno za otwartość jak i pełen profesjonalizm. W Studio Figura Chrzanów zajmuje się wykonywaniem zabiegów z Kosmetologii Estetycznej takich jak: Endermologia ciała, Liposukcja Kawitacyjna, Fala Radiowa oraz zabiegów na twarz: Cavi, Endermologia, Masaż Kobido oraz Mezoterapia Mikroigłowa. Prywatnie przyszła panna młoda, uwielbia spędzać wolny czas aktywnie, na łonie natury, z dala od zgiełku miasta. W okresie zimowym preferuje jazdę na nartach oraz spacery po górach, natomiast w sezonie letnim preferuje piesze wycieczki oraz kajaki.

Kosmetyki i suplementy
Diety Studio Figura

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.