baner zespół
baner zespół

ZESPÓŁ


Nasz zespół tworzą wyłącznie wyspecjalizowani pracownicy SFI.

Jesteśmy marką, która swoją renomą, skutecznie wpływa na obecne kreowanie się trendów w branży Beauty. Nasz Zespół zna najlepsze rozwiązania, za pomocą których Klientki Studio Figura skutecznie poprawią kondycję, stan zdrowia, skóry oraz całej sylwetki. Korzystamy z każdej okazji do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji naszej załogi, poprzez udziały w audytach, szkoleniach i seminariach. Zaufaj doświadczeniu oraz renomie, skontaktuj się z nami i przyjdź na darmową konsultację z analizą składu ciała.

Właścicielka Anna

zdjęcie profilowe

Szefowa Ania. Ma wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w kierowaniu zespołem, dzięki czemu potrafi robić to bardzo umiejętnie i nic jej nie umyka jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Na co dzień zajmuje się promocją Studia, social mediami oraz dba o każdy najdrobniejszy detal, tak aby Klientki czuły się odpowiednio dopieszczone.
Kocha swoją pracę i kontakt z Klientkami. Jest bardzo radosną osobą, która potrafi zjednywać sobie ludzi. Na recepcji czuje się najlepiej.

Szczęśliwa w życiu prywatnym i dusza towarzystwa. Jest przykładem na to, że jeśli czegoś bardzo pragniemy, da się to wszystko osiągnąć, sumienną pracą i wytrwałością w dążeniu do celu.

Gosia

zdjęcie profilowe

Gosia to najstarszy stażem pracownik, jest w zespole od początku istnienia Studio. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Nie lubi się spóźniać, w pracy jest zawsze przed czasem. Na co dzień zajmuje się wykonywaniem zabiegów Endermologii, Liposukcji oraz Fali Radiowej zarówno na ciało jak i twarz, a także zabiegami ze strefy Wellness. Uwielbia pracę w Studio za to, że każdy dzień wygląda inaczej dzięki naszym wyjątkowym Klientkom. Potrafi zrozumieć i cierpliwie wspierać każdą Panią dzięki nabytemu przez te lata doświadczeniu.

Prywatnie żona i mama dwójki dorosłych dzieci. Bardzo lubi spacery, naturę, ale też kontakt z ludźmi. Ciągle ciekawa świata, chętnie podróżuje i odwiedza nowe miejsca.

Patrycja

zdjęcie profilowe

Patrycja to dziewczyna z mnóstwem pozytywnej energii. Pomimo wykształcenia nie do końca związanego z kosmetologią, doskonale odnalazła się w tej pracy i od stycznia 2020 roku realizuje się jako kierownik zmiany w Studio Figura Chrzanów. Patrycja uczęszczała na kursy związane z rachunkowością , dlatego też spotkać ją można przede wszystkim na naszej recepcji, gdzie skrupulatnie rozpisuje karnety, doradza wszystkim Paniom i niczym anioł, czuwa nad całą organizacją pracy w Studio również w kwestii zamówień jak porządku w fakturach. Ponadto ukończyła kursy i szkolenia, które dają jej możliwość perfekcyjnego wykonywania zabiegów oraz przeprowadzania wstępnych konsultacji.

Poza pracą młoda i rezolutna mama 3-letniej Amelii, która jest jej całym światem, a także cudowna żona. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki z córeczką, spędzać wolny czas przy pieczeniu ciast lub na rodzinnych pieszych wycieczkach.

Dominika

zdjęcie profilowe

Przed Wami Dominika. Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną z tytułem licencjat na kierunku Dietetyka. Obecnie stara się o tytuł magistra na kierunku Kosmetologii. Jest osobą bardzo ambitną, pracowitą, kreatywną i pełną pasji. W Studio Figura Chrzanów jest kierownikiem zmiany, obejmuje stanowisko recepcjonistki oraz przeprowadza indywidualne konsultacje z Klientkami oraz wykonuje niezwykle precyzyjne zabiegi Hifu. Dzięki wiedzy zdobytej na kierunku Dietetyka, wspiera, motywuje i pomaga Klientkom w osiągnięciu pięknej sylwetki również poprzez rady związane ze zdrowym odżywianiem.

Prywatnie panna, która korzysta z życia, a w wolnych chwilach uwielbia wszelakie rodzaju hand made, w weekendy natomiast zdobywa polskie góry. Kocha zwierzęta i naturę co jeszcze bardziej wzmaga u niej poziom empatii.

Agnieszka

zdjęcie profilowe

Przedstawiamy Agnieszkę. Aga ukończyła Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie i zdobyła tytuł Technika Usług Kosmetycznych. W Studio Figura Chrzanów pracuje od sierpnia 2020 roku. Zajmuje się głównie wykonywaniem zabiegów na ciało takimi jak Endermologia, Liposukcja czy Fala Radiowa, ale opanowała również do perfekcji zabiegi na twarz. W tym czuje się jak „ryba w wodzie”. Nasze Klientki otacza opieką i troską, ale potrafi też świetnie doradzić i motywować do działania. Jest osobą otwartą, sympatyczną oraz pracowitą. Do każdej Pani podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Zachwyca wszystkich swoimi pięknymi, naturalnymi włosami stąd też nazywana jest pieszczotliwie przez nasze Klientki ”małą w loczkach”.

W wolnej chwili lubi czytać książki i oglądać filmy. Najważniejsza jednak jest dla niej rodzina i uwielbia wolny czas spędzać z bliskimi.

Martyna

Zdjęcie profilowe

Martynka, najmłodsza stażem, ale niesamowicie kreatywna i energiczna osóbka, wprowadziła do Studio powiew młodej świeżej energii Obecnie studentka na kierunku Filologia Polska na Uniwersytecie Śląskim. Mimo iż nie jest to kierunek związany z pracą w Studio, świetnie się odnajduje w swojej roli. Po ukończeniu wielu szkoleń przygotowujących ją do stanowiska Konsultantki, zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, analizowaniem efektów naszych Klientek oraz motywowaniem ich do sumiennej i wytrwałej pracy nad swoją sylwetką. Jej codzienna pozytywna energia i bycie niezwykle kontaktową, sprawiło że Studio Figura Chrzanów tętni życiem i pojawiło się u nas jeszcze więcej słońca.

Prywatnie panna, bardzo wesoła, otwarta, ale też zaradna. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie, uprawiając sport. Uwielbia również gotować oraz pisać wiersze i prozę.

Kinga

Kinga
Kinga

Przed Wami Kinga – 23-letnia studentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Ukończyła studia I stopnia – Licencjat na kierunku Kosmetologia. Obecnie stara się o tytuł Magistra kontynuując naukę na kierunku Kosmetologia.
Mimo iż jest z nami dopiero od października 2021 r., wiedza zdobyta na studiach świetnie przygotowała ją do pracy w zawodzie. Klientki doceniają ją zarówno za otwartość jak i pełen profesjonalizm. W Studio Figura Chrzanów zajmuje się wykonywaniem zabiegów z Kosmetologii Estetycznej takich jak: Endermologia ciała, Liposukcja Kawitacyjna, Fala Radiowa oraz zabiegów na twarz: Cavi i Endermologia.

Prywatnie panna, uwielbia spędzać wolny czas aktywnie, na łonie natury, z dala od zgiełku miasta. W okresie zimowym preferuje jazdę na nartach oraz spacery po górach, natomiast w sezonie letnim preferuje piesze wycieczki oraz kajaki.