wellness

STREFA WELLNES


Zabiegi wyszczuplające

W strefie wellness mamy do dyspozycji nowoczesne urządzenia, które w bezbolesny i mało inwazyjny sposób zadbają o nasze ciało oraz skórę. Poczuj niesamowity klimat miejsca, które poprzez skuteczne zabiegi doskonale odpręża, rozluźnia napięte mięśnie oraz redukuje stres. Ta wyjątkowa strefa relaksu, to miejsce stworzone by zapewnić harmonię ciała, duszy i umysłu.

Z łatwością i przyjemnością zlikwidujemy obrzęki, cellulit oraz wspomożemy utratę zbędnych kilogramów i centymetrów. Podczas zabiegów korzystnie wpływamy na kondycję naszej skóry, zapewniając jej przy tym zdrowy wygląd i koloryt.

Limfodrenaż

LIMFODRENAŻ


To zabieg zarówno medyczny jak i kosmetyczny, zabieg wpływający bardzo głęboko na problematyczne partie ciała. Likwiduje cellulit, usuwa zalegającą wodę z organizmu, ujędrnia skórę, przeciwdziała powstawaniu żylaków, eliminuje syndrom „ciężkich nóg”, wyszczupla problematyczne partie ciała (dysfunkcja limfatyczna), pobudza krążenie, zmniejsza objętość masowanych partii o 3-5 cm.

Elektrostymulacja

ELEKTROSTYMULACJA


Mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany również elektrogimnastyką. Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. Elektrostymulacja to prawdziwy trening mięśni bez wysiłku! Poprawia kondycję skóry, ujędrnia piersi, likwiduje nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi, umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach, które podczas odchudzania sprawiają najwięcej problemów.

Roll Shaper

ROLL SHAPER


Jest skuteczną metodą walki z cellulitem i nadwagą. Masaż relaksacyjny który łagodzi stres i napięcie mięśni. Rollmasaż jest gwarancją intensywnego, a zarazem relaksacyjnego masażu, który doskonale ujędrnia ciało, poprawiając jednocześnie krążenie oraz usuwa z organizmu toksyny, a przede wszystkim skutecznie redukuje cellulit.

Swan Shaper

SWAN SHAPER


To urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki. To urządzenie będące połączeniem 4 składników: lamp podczerwonych, kolagenowej terapii światłem, skrętnego eliptyka i systemu jonizacji. Działają one na cały organizm. Jest to przede wszystkim zgodne z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu (poddajemy regeneracji wszystkie partie ciała równocześnie, oczyszczanie na poziomie komórkowym następuje w całym ciele). Ponadto dzięki skrętnemu eliptykowi trening jest pełny – pracują WSZYSTKIE partie ciała. Praca nad całym ciałem wykonywana jest na jednym urządzeniu.

WELLNESS VIP


Sauna Karbonowa

SAUNA KARBONOWA


Sauna karbonowa to niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej. Korzystanie z sauny działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także wspomaga odchudzanie. Zabiegi stymulują również produkcję kolagenu, odpowiadającego w naszym organizmie za piękną i jędrną skórę. Możesz spalić 600 kalorii w pojedynczej 30 minutowej sesji !

masaż kobido
masaż kobido

KOBIDO


Japoński masaż twarzy łączy całą procedurę japońskiego rytuału masażu twarzy szyi i dekoltu oraz ramion. Są to poszczególne etapy zabiegu kosmetycznego, które wykonywane są w ściśle określony sposób po to , aby końcowy wizualny i odczuwalny efekt zabiegu był doskonały. Masaż Kobido uznawany jest za lifting twarzy bez skalpela.