zarząd

15 lat działalności w branży fitness/wellness


doprowadziło nasz koncept na sam szczyt!

Jesteśmy liderem w branży, a o naszej skuteczności zaświadczą tysiące zadowolonych Klientek oraz setki zrzuconych kilogramów i centymetrów!

Stworzyliśmy autorski segment 100% naturalnych kosmetyków oraz suplementów diety, które pomagają przejść każdą metamorfozę! Decydując się na nasze Studio Figura – stajesz na najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Pomagamy Kobietom z niedoczynnością tarczycy, chorobą Hashimoto czy insulinoopornością – nie istnieją dla nas bariery nie do pokonania!

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której szczegółowo opracujemy zakres działań dostosowanych indywidualnie do Twoich potrzeb!

Dołącz do nas!

zarząd

urządzenia

Z nami stracisz nawet do 60 kg !


W kwestii skuteczności naszych zabiegów, nie decydujemy się na żadne kompromisy.

Dlatego planując funkcjonalność naszych stref, od początku działaliśmy w oparciu o możliwie najwyższe zastosowanie współczesnej technologii. Specjalizujemy się w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach redukujących cellulit, nadmiar kilogramów i centymetrów, niwelowaniu niedoskonałości wywołanych np. ciążą lub różnymi schorzeniami.

Wykorzystując innowacyjne urządzenia Studio Figura produkowane w Polsce, otworzyliśmy gabinet, który swoim działaniem sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientek.

Zaufaj Marce, która swoją renomą oraz skutecznością deklasuje rywali z branży fitness/wellness oraz kosmetologii estetycznej. Z nami każda zmiana jest możliwa!

zespół chrzanów

Studio Figura Chrzanów


funkcjonuje od 13 września 2018 r.

Od samego początku dewizą Studio jest otoczenie Klientek szerokim wachlarzem usług dobieranych indywidualnie zgodnie z przeprowadzonym wcześniej wywiadem. Naszą misją jest nie tylko profesjonalnie dobrany proces redukcji zbędnych kilogramów, modelowania sylwetki czy odmładzających zabiegów na twarz, ale też dbałość o Wasz komfort, relaks i zadowolenie ze spędzonego u nas czasu. Wszystko to realizujemy na atestowanych urządzeniach, w pięknych wnętrzach i przez najwyższej klasy Konsultantki, których wiedza i kompetencje poparte są licznymi dyplomami i certyfikatami oraz ogromnym doświadczeniem.

zespół chrzanów

Pracujemy na produktach


logo_SF
logo_Clarena

Zobacz co możesz osiągnąć w naszych gabinetach!


To tylko część z rezultatów jakie możesz wypracować w Studio Figura

metamorfoza
metamorfoza-Ania
Metamorfoza-Teresa
Metamorfoza-kasia
Metamorfoza Sylwia
Metamorfoza-Iwona