Strefa Wellness

Chudnij na leżąco lub siedząco – w Strefie Wellness właśnie w taki sposób zredukujesz zbędne kilogramy i cellulit. Z pomocą Podczerwieni, Fal Radiowych i innych nieinwazyjnych technologii w przyjemny sposób pozbędziesz się pomarańczowej skórki oraz oczyścisz organizm ze zbędnych toksyn.

Limfodrenaż

Odchudzanie na leżąco

Limfodrenaż zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn. Przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzmienia kończyn. Skutecznie odprężysz ciało i umysł, pozbędziesz się kilogramów, usuniesz zalegającą w kończynach wodę i ujędrnisz oraz wygładzisz skórę.

Limfodrenaż

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Spalanie tłuszczu przez impulsy elektryczne

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Każdy skurcz wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja wpływa na modelowanie sylwetki oraz wyrzeźbienie mięśni – półgodzinna stymulacja odpowiada kilkugodzinnemu wysiłkowi. Urządzenie wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach, łagodzi napięcie i ból, stymuluje rozkład tłuszczu, zwiększa metabolizm, przyspiesza oczyszczanie, usprawnia procesy odżywcze oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Wellness VIP


 

Sauna Karbonowa

Kołdra wyszczuplająca sylwetkę

Wspomaga proces odchudzania, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływa na zwiększenie wydzielania potu, co jest niezwykle pomocne przy procesie wydalania toksyn oraz metali ciężkich z organizmu. Zmniejsza także napięcie mięśniowe oraz bóle stawów, przyśpieszając również ich regeneracje po wysiłku. Poprawia jędrność i gładkość skóry. Ponadto, pobudza i przyspiesza metabolizm.

Sauna Karbonowa

Kobido

Kobido

Masaż upiększający

Japoński masaż twarzy łączy całą procedurę japońskiego rytuału masażu twarzy, szyi i dekoltu oraz ramion. Są to poszczególne etapy zabiegu kosmetycznego, które wykonywane są w ściśle określony sposób po to , aby końcowy wizualny i odczuwalny efekt zabiegu był doskonały. Masaż Kobido uznawany jest za lifting twarzy bez skalpela.

Poznaj inne strefy

Strefa Fitness
 
Kosmetologia Estetyczna