Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Dietetyka

Nieinwazyjne zabiegi

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nasz zespół

Kasia

Właścicielka Studio Figura Bronowice, pasjonatka zdrowego stylu życia, medycyny oraz szeroko pojętej branży Beauty.  Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie zawodowe, dotyczące transformacji biznesowych, umiejętnie połączyła swoją pasję z najnowszą technologią i stworzyła miejsce dedykowane Kobietom, gdzie z wielkim zaangażowaniem pomaga osiągać założone cele i dążyć do wymarzonej sylwetki.

Dominika

magister kosmetologii. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w koncepcie Studio Figura. Jej indywidualne podejście sprawia, że każde spotkanie staje się profesjonalnym doświadczeniem, a także chwilą relaksu i przyjemności. Specjalizuje się w zabiegach takich jak #hifu oraz #lipoliza iniekcyjna, z powodzeniem pomaga Klientkom osiągać upragnione cele. Prywatnie, Dominika to nie tylko entuzjastka życia, lecz także miłośniczka różnego rodzaju hand made. W wolnym czasie uwielbia zdobywać górskie szczyty , zawsze uśmiechnięta, zaraża wszystkich wokół swoją pozytywną energią. Każda klientka, która do nas przyjdzie, będzie mogła liczyć na cudowną atmosferę i profesjonalną obsługę. Nie mogę się już doczekać spotkania z Wami drogie Panie, bo u nas zawsze jesteście i będziecie numerem JEDEN

Weronika

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Aktualnie uczęszcza do szkoły, gdzie poszerza wiedzę z zakresu technik masażu. Miłośniczka aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Osoba empatyczna, życzliwa i oddana. W Studio Figura specjalizuje się w zabiegach endermologii, liposukcji kawitacyjnej oraz masażu. Praca, w którą wkłada całe swoje serce, jest również jej wielką pasją. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom potrafi dostosować zabiegi do indywidualnych potrzeb każdej osoby. W Studio Figura postaram się o to, aby nasz klientki czuły się jak w domu mogły w pełni mi zaufać i nie mieć wątpliwości, że są we właściwym miejscu i najlepszych rękach . Wspólne osiągnięcie zamierzonego celu i zadowolone klientki to najlepsza nagroda!

Klaudia

miłośniczka zwierząt, która uwielbia pracę z ludźmi. Jest osobą miłą, wyrozumiałą, pomocną oraz zawsze uśmiechniętą. Umiejętności oraz wiedzę z zakresu kosmetologii poszerza w studium o profilu kosmetycznym. Aktualnie Klaudia sama pracuje nad swoja sylwetką i doskonale wie, że jest to proces w którym pomoc i wsparcie ekspertów jest nieocenione. Z własnego doświadczenia wie, że motywacja i dyscyplina to klucz do osiągnięcia sukcesu. Prywatnie jest miłośniczką koni, trenuje jeździectwo oraz uwielbia poroże. Przywitajcie Klaudię pozytywną, pomarańczową energią

Sandra

Ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie, a aktualnie kontynuuje edukację na kierunku Manager w Ochronie Zdrowia Sandra jest osobą rodzinną ,empatyczną, oddaną i zaangażowaną we wszystko co robi. Uwielbia zwierzęta a w szczególności psy:) Wolny czas poświęca na poznawanie nowych miejsc a także zdobywaniu szczytów górskich Uwielbia wyzwania i zawsze dąży do realizacji obranego celu. Praca, w którą wkłada całe swoje serce, jest również jej wielką pasją.

Kosmetyki i suplementy
Diety Studio Figura

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.